Kontaktinformation

Här hittar du adress och kontaktinformation för Värnamo Godstrafik AB

Tveka inte att kontakta oss om du har några frågor!


VD

Jonny Karlsson

jonny.karlsson@vgt.nu

076-1400801


Trafikchef

Magnus Pettersson

magnus.pettersson@vgt.nu

076-1400805


Kretstrafikansvarig

Almin Zahirovic

almin.zahirovic@vgt.nu

076-1400804 


Trafikledare kretstrafik

Andreas Andersson

andreas.andersson@vgt.nu

0370-13593


Trafikledare Parti

Elmin Halimovic

elmin.halimovic@vgt.nu

0370-13595


Trafikledare kretstrafik

Joakim Nilsson

joakim.nilsson@vgt.nu

0370-13594


Trafikledare , Platschef Göteborg

Vivianne Sutt

vivi.sutt@vgt.nu

0703- 755 781


Fordonsansvarig, Verkstadschef

Jörgen Jägerby

jorgen.jagerby@vgt.nu

076-1400815


Ekonomi

Ing-Mari Lindh

ing-mari.lindh@vgt.nu



 

Besöksadress

Värnamo Godstrafik AB

Torpvägen 2

31134 VÄRNAMO