Kontaktinformation

Här hittar du adress- och kontaktinformation för Värnamo Godstrafik AB

Tveka inte att kontakta oss om du har några frågor!


Vilka vi är :

 

Jonny Karlsson , VD

jonny.karlsson@vgt.nu

076-1400801

Magnus Pettersson ,Trafikchef

magnus.pettersson@vgt.nu

076-1400805

Almin Zahirovic, Kretstrafikansvarig

almin.zahirovic@vgt.nu

076-1400804 

Andreas Andersson , Trafikledare kretstrafik

andreas.andersson@vgt.nu

0370-13593

Elmin Halimovic, Trafikledare Parti

elmin.halimovic@vgt.nu

0370-13595

Joakim Nilsson, Trafikledare kretstrafik

joakim.nilsson@vgt.nu

0370-13594

Vivianne Sutt, Trafikledare , Platschef Göteborg

vivi.sutt@vgt.nu

0703- 755 781

Jörgen Jägerby, Fordonsansvarig 

jorgen.jagerby@vgt.nu

076-1400815




 

Besöksadress

Värnamo Godstrafik AB

Torpvägen 2

31134 VÄRNAMO